WEBCAM LOGITECH C270 NEW

Përshkrimi Specifik

  • Max Resolution: 720p/30fps
  • Camera mega pixel: 0.9
  • Lens type: Plastic
  • Built-in mic: Mono
  • Mic range: Up to 3 ft (1 m)

25.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Uebkamera C270 HD jep pamje konferencash të qarta dhe të qeta në një format me ekran të gjerë. Korrigjimi automatik i dritës ju tregon me ngjyra të gjalla dhe natyrale.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WEBCAM LOGITECH C270 NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *