Slide 1
Slide 2
Slide 3
previous arrow
next arrow
products

Mbi +500 produkte

Mundësi pafund zgjedhje.

shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresen tuaj.

quality

Cilësi e garantuar

Cdo produkt ka garanci 12 muaj.

credit-card

Pagesa të sigurta

Paguaj online i sigurt.

Kategoritë kryesore

AIO LENOVO V30A-24IIL NEW

In stock

520.00
Add to cart
Status

NEW

𝑨𝑰𝑶 𝑷𝑹𝑬𝑺𝑻𝑶𝑷 𝑻𝑶𝑼𝑪𝑯𝑺𝑪𝑹𝑬𝑬𝑵 24 INCH

In stock

600.00
Add to cart
Brand

Prestop

Model

NUC7i3DNIH

CPU

Intel Core i3-7100U (7th Gen )

RAM

4 GB

SSD

128 GB

Wlan

Yes

Factory Form

All-In-One

𝑨𝑰𝑶 𝑷𝑹𝑬𝑺𝑻𝑶𝑷 𝑻𝑶𝑼𝑪𝑯𝑺𝑪𝑹𝑬𝑬𝑵 30 INCH

In stock

800.00
Add to cart
Brand

Prestop

Model

NUC7i3DNIH

CPU

Intel Core i3-7100U (7th Gen )

RAM

4 GB

SSD

128 GB

Diagonal Size

30 inch

Wlan

Yes

Factory Form

All-In-One

𝐀𝐏𝐏𝐋𝐄 𝐈𝐏𝐀𝐃 𝐏𝐑𝐎

In stock

250.00
Add to cart
Brand

Apple

Product Line

iPad PRO

RAM

4 GB

Capacity

64 GB

Display

10.5-inch (diagonal) LED-backlit Multi-Touch display

Camera

12-megapixel camera

Display Resolution

2224-by-1668 resolution at 264 pixels per inch (ppi)

Connections

Wi-Fi + Cellular

APPLE MACBOOK AIR 2022 NEW

In stock

1,800.00
Add to cart
Status

NEW

Brand

Apple

APPLE MACBOOK AIR 2022 NEW

In stock

1,300.00
Add to cart
Status

NEW

DELL LATITUDE 5320

In stock

550.00
Add to cart

DELL LATITUDE 5510

In stock

470.00
Add to cart
Status

USED

DELL LATITUDE E5470

In stock

160.00
Add to cart
Brand

DELL

DELL LATITUDE E5530

In stock

140.00
Add to cart
Brand

DELL

PC sipas kërkesës tuaj

NVMe

NVMe 10x

Shpejtësia e HDD dhe SSD nuk është më një problem, me NVMe kompjuteri juaj do jetë më i shpejtë se kurrë më parë.
core i9

CPU i ëndrrave

Performanca me e lartë me CPU tuaj të ëndrrave.
rtx 4090

GTX 4090

Luaj si një profesionist me kartën grafike më të mirë të momentit.

Produktet më të kërkuara

services
SERVIS PRODUKTESH

Zgjidhja e problemeve tuaja

COPIER COMPUTER CENTER ofron për ju shërbim servisi të specializuar për zgjidhjen e difekteve hardware ose software nga teknikët tanë.

Shërbime

Printing & Services

Shërbim të specializuar për probleme të paisjeve tuaja në kohë rekord për zgjidhur cdo problem tuajin për printera, kompjutera, laptop, projektor, etj

Instalime Panele Diellore

Copier Computer Center ka realizuar instalimin e fushës së parë fotovoltaike.
Kjo kompani tashme ju ofron dhe këtë shërbim të konsulencës, instalimit dhe mirëmbajtjen e paneleve diellore. Përdorni energjinë diellore për ta shndërruar
atë në energji elektrike, duke mbrojtur kështu ambientin dhe duke kursyer para.

Blog / Njoftime