SSD 512GB 2.5” PATRIOT NEW

Përshkrimi Specifik

  • Product Type: SSD 512GB 2.5” PATRIOT
  • Form Factor: 2.5”
  • Type: SATA SSD
  • Capacity: 512GB

35.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Shtoni kapacitet shtesë ruajtjeje në kompjuterin tuaj me P210 512 GB SATA III 2,5″ SSD nga Patriot. SSD-ja përshtatet në hapësirën e diskut 2,5″ të sistemit, duke ofruar përputhshmëri me një gamë të gjerë laptopësh dhe desktopësh.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SSD 512GB 2.5” PATRIOT NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *