SSD 500GB 2.5” SAMSUNG 870 EVO NEW

Përshkrimi Specifik

  • Product Type:870 EVO SATA 2.5″ SSD 500GB
  • Form Factor: 2.5”
  • Type: SATA SSD
  • Capacity: 500GB
  • Speed: Read/write speeds of up to 560/530 MB/s

50.00

20 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Përdoruesit e përditshëm tani mund të shijojnë performancën e nivelit profesional të SSD me 870 EVO, i cili maksimizon kufirin e ndërfaqes SATA në shpejtësi sekuenciale 560/530 MB/s, përshpejton shpejtësinë e shkrimit dhe ruan performancën e lartë afatgjatë.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SSD 500GB 2.5” SAMSUNG 870 EVO NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *