Set Kompjuter & Monitor 22

Pershkrimi Specifik 

  • Brand: FujitSu
  • Product Line: Esprimo
  • Model: E910
  • CPU: Intel Core I3-3220 (3rd Gen) / 3.30 GHz
  • RAM: 4 GB
  • SSD: 128 GB
  • Form: SFF
  • Monitor 22 Inch FujitSu B22W-7 Led

85.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

Seria Fujitsu Esprimo përfshin teknologjinë e PC-ve të biznesit me programe dhe shërbime specifike, duke përfshirë cikle jete të qëndrueshme dhe të gjata, si dhe zgjidhje sigurie dhe menaxhimi në distancë. Shoqëruar me monitorin 22″ ky do të jetë një kombinim ideal për biznesin tuaj.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Kompjuter & Monitor 22”

Your email address will not be published. Required fields are marked *