KARTË GRAFIKE GTX 1650 4GB MSI VENTUS XS OC NEW

Përshkrimi Specifik

  • Model Name: GeForce® GTX 1650 VENTUS XS 4G OC
  • Graphics Processing Unit: NVIDIA® GeForce® GTX 1650
  • Memory: 4GB GDDR5
  • Output: DisplayPort x 1(v1.4a) / HDMI™ x 1 / DL-DVI-D x 1
  • Core Clocks: Boost: 1740 MHz

220.00

10 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Një dizajn i ri i ri me dy ventilatorë, VENTUS shfaq me krenari format e tij industriale me ngjyra neutrale për t’iu përshtatur çdo ndërtimi. Rezolucioni ultra i lartë (UHD) jep rezolucion 4x të përmbajtjes 1080p, duke mundësuar imazhe shumë më të qarta me detaje gjatë lojës. Gama e Lartë Dinamike (HDR) përmirëson botën tuaj të lojërave me kontrast më të lartë dhe ngjyrat më të shndritshme që keni parë ndonjëherë më parë.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KARTË GRAFIKE GTX 1650 4GB MSI VENTUS XS OC NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *