iMac 24” 2021

1,600.00

15 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

M1 iMac 24 inch është më i hollë, më i hijshëm dhe më i shpejtë se modeli i mëparshëm 21.5 inç, ai vjen me altoparlantë të përmirësuar dhe më shumë opsione ngjyrash, dhe çmimi është mjaft i arsyeshëm. Blue iMac 24″ nga Apple është një kompjuter me një dizajn ultra të hollë. Ekrani i gjerë 24″ përmban ndriçim të pasmë LED me mbështetje për ngjyra të gjalla dhe të sakta.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “iMac 24” 2021”

Your email address will not be published. Required fields are marked *