Fujitsu LifeBook E548

Pershkrimi Specifik

Brand: FujitSu
Product Line: LifeBook
Model: E548
CPU: Intel Core i5-8250U (8th Gen) / 1.60 GHz
Ram: 8 GB
SSD: 256 GB
Screen size: 14″

240.00

12 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Përshkrimi i Produktit

Fujitsu LifeBook E548 është një laptop biznesi 14 inc
i cili ofron nje gamë të gjerë opsionesh konfigurim
dhe mund të përshtatet lehtësisht. Fujitsu E548
është një zgjedhje e shkelqyer për detyrat e zyrës
dhe shkollës.

Additional information
Brand

Fujitsu

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fujitsu LifeBook E548”

Your email address will not be published. Required fields are marked *