DELL LATITUDE E5470

Pershkrimi Specifik

  • Brand: Dell
  • Product Line: Latitude
  • Model: E5470
  • CPU: Intel Core i5-6300U (6th Gen) / 2.40 GHz
  • Ram: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Screen size: 14″

160.00

19 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

Dell Latitude E5470 është shumë i hollë, i lehte dhe i fortë me një ekran shumë të mirë dhe tastierë komode. Dell 5470 është një laptop i aftë biznesi me një ekran me cilësi të lartë dhe performance fantastike.

Additional information
Brand

DELL

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE E5470”

Your email address will not be published. Required fields are marked *