Lenovo Thinkpad T470S

Pershkrimi Specifik 

  • Brand: Lenovo
  • Product Line: Thinkpad
  • Model: T470S
  • CPU: Intel(R) Core(TM) i7-7600U (7th Gen) / 2.80 GHz
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Diagonal Size: 14 Inch

260.00

12 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

Lenovo Thinkpad T470S është një nga laptopët më të shitur të biznesit. Ka një çmim shumë konkurrues, ndërkohë që mbetet mjaft i aftë si për sa i përket performancës ashtu edhe shkathtësisë. Eshtë një laptop i aftë biznesi me një ekran me cilësi të lartë dhe performance fantastike.

Additional information
Brand

Lenovo

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lenovo Thinkpad T470S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *