SSD 500GB M.2 SAMSUNG 980 NVME NEW

Përshkrimi Specifik

  • Product Type:980 PCIe® 3.0 NVMe® SSD 500GB
  • Form Factor: M.2 NVME
  • Type: 980 PCIe® 3.0 NVMe® SSD
  • Capacity: 500GB
  • Speed: Read/write speeds up to: 3,100/2,600MB/s

50.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Plotësoni potencialin e kompjuterit tuaj me 980. Pavarësisht nëse keni nevojë për të lojëra ose një rrjedhë pune pa probleme për grafika të rënda, 980 është një zgjedhje e zgjuar për performancë të jashtëzakonshme SSD — dhe e gjitha mbështetet nga një ndërfaqe NVMe®* dhe teknologjia PCIe® 3.0.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SSD 500GB M.2 SAMSUNG 980 NVME NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *