SSD 1TB SAMSUNG PORTABLE T7 TOUCH NEW

Përshkrimi Specifik

  • Product Type: Portable SSD T7 Touch 1TB
  • Software: Samsung Portable SSD
  • Interface: USB 3.2 Gen.2
  • Capacity1TB
  • Speed: Up to 1,050/1,000 MB/s

160.00

18 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pavarësisht nëse ruani dokumente kritike biznesi, lojëra ose filma, SSD Portable T7 Touch ju jep shpejtësi dhe siguri. Opsionet e integruara të sigurisë në T7 Touch përdorin enkriptimin AES 256-bit dhe ju japin mundësinë e zhbllokimit me një prekje të gishtit ose me një fjalëkalim.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SSD 1TB SAMSUNG PORTABLE T7 TOUCH NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *