SSD 1TB SAMSUNG PORTABLE T7 SHIELD NEW

Përshkrimi Specifik

  • Product Type: Portable SSD T7 Shield USB 3.2 1TB
  • Software: Samsung Portable SSD
  • Interface: USB 3.2 Gen.2
  • Capacity: 1TB
  • Speed:Up to 1,050 MB/sec3

130.00

10 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Performancë e lartë në lëvizje, me qëndrueshmëri të fortë. Përjetoni performancën dhe besueshmërinë superiore që mund të merrni vetëm nga Samsung për memorien flash.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SSD 1TB SAMSUNG PORTABLE T7 SHIELD NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *