SET TASTIERE MOUSE LOGITECH MK270 NEW

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Logitech
  • Color: Black
  • Connectivity technology: USB
  • Series: ‎MK270 Kit

40.00

20 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Combo Wireless: MK270 kombinon shkrimin e shpejtë, lidhjen me valë dhe jetëgjatësinë e gjatë të baterisë. E qëndrueshme dhe e fortë, tastiera me wifi me përmasa të plota përmban një dizajn rezistent, me anim dhe lartësi të rregullueshme.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET TASTIERE MOUSE LOGITECH MK270 NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *