SET MOUSE & MOUSEPAD WIRELESS POUT HANDS 3 PRO

Përshkrimi Specifik

Brand: Pout
Connectivity: Wireless
Compatible Devices: Cellular phones
Compatible Phone Models: Iphone,Qi-enabled,S10
Included Components: Mousepad, Charging Cable
Color: Cream

55.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

HANDS 3 PRO është një produkt i ri konceptual që shton një funksion të shpejtë të karikimit me WiFi në një tastierë të mausit që është thelbësor në tavolinë.
Është një produkt që përmirëson efikasitetin e punës si dhe përdorimin e hapësirës në tavolinë përmes HANDS 3 PRO, i cili ka komoditetin e karikimit me valë të përmirësuar me shpejtësi të lartë, si dhe ndjeshmërinë e një dizajni të thjeshtë.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET MOUSE & MOUSEPAD WIRELESS POUT HANDS 3 PRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *