QOLTEC BARCODE SCANNER 2D 50878

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Qoltec
  • Scan type: Laser
  • Scanning speed: 200 times/sec
  • Color: Black, orange

75.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Lexuesi i barkodit Qoltec do të bëjë efikase punën edhe të magazinës më të madhe. Do t’i gjeni në dyqane, farmaci, zyra, zyra, palestra dhe shumë vende të tjera që vizitoni çdo ditë. Lexuesi i barkodit Qoltec 2D ofron: leximin e kodeve 2D, funksionimin me një shpejtësi prej 200 skanime në sekondë, bateri e integruar me një kapacitet prej 2000 mAh.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “QOLTEC BARCODE SCANNER 2D 50878”

Your email address will not be published. Required fields are marked *