PRINTER TERMIK LABEL QOLTEC 50245 NEW

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Qoltec
  • Model: 50245
  • Print speed: 127 mm/s
  • Interface: Ethernet, Usb, Serial
  • Label Width:26.7 mm – 120 mm
  • Label Length: 20 – 300 mm

180.00

20 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Printeri termik i etiketave është ideal për t’u përdorur në dyqane, restorante dhe shumë vende të tjera ku printimi i faturave është i nevojshëm. Printeri i faturave Qoltec është zgjidhja perfekte kudo që shpejtësia dhe saktësia e printimit të një numri të madh faturash janë të rëndësishme.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PRINTER TERMIK LABEL QOLTEC 50245 NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *