NEW APPLE IPAD 9TH GEN 10.2”

Përshkrimi Specifik

  • Brand: APPLE
  • Product Line: IPAD
  • CPU: A13 BIONIC CHIP (9th Gen)
  • CAPACITY: 64GB
  • Diagonal Size: 10.2 Inch
  • Color: Space Gray

450.00

14 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Apple iPad (gjenerata e 9-të): me çip A13 Bionic, ekran Retina 10.2” , 64 GB, Wi-Fi dhe me Touch ID është perfekt për punët e zyrës. Performancë fantastike me një dizajn të hollë dhe të lehtë.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NEW APPLE IPAD 9TH GEN 10.2””

Your email address will not be published. Required fields are marked *