MOUSE LOGITECH MX MASTER 3 NEW

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Logitech
  • Color: Black
  • Connectivity technology: Wireless
  • Series: ‎MX Master

130.00

10 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

MX Master 3S është i pajisur me sensorin më të mirë, me saktësi dhe reagim të gjeneratës tjetër. Punoni rehat me një siluetë ergonomike të krijuar për të mbështetur pëllëmbën dhe gishtat tuaj.

Additional information
Status

NEW

Color

Black

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MOUSE LOGITECH MX MASTER 3 NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *