MONITOR SAMSUNG S27A800NMP NEW

Përshkrimi Specifik

Brand: Samsung
Model: S27A800NMP
Panel Size: 27 inch
Resolution: 3840 X 2160 (4K)
Refresh Rate: 60 Hz
Response Time: 5 ms
Brightness: 300 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1
Interfaces: HDMI/ DP

340.00

12 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Përjetoni cilësi superiore të figurës me monitorin Samsung S27A800NMP 4K UHD. Ky model IPS 27″ ofron ngjyra të pasura, me detaje të larta dhe një përvojë fantastike shikimi me teknologjinë Eye Care të certifikuar TÜV. Dizajni ergonomik siguron që ju të gjeni pozicionin më të përshtatshëm. Rregulloni lartësinë, animin apo edhe pjerrësinë e portretit/peizazhit dhe krijoni një mjedis pune që ju përshtatet.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MONITOR SAMSUNG S27A800NMP NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *