MONITOR GAMING SAMSUNG ODYSSEY G3

Përshkrimi Specifik

Brand: Samsung
Model: S27AG304NU
Panel Size: 27 inch
Resolution: 1920×1080
Refresh Rate: 165 Hz
Response Time: 1 ms
Brightness: 250 cd/m²
Contrast ratio: 3000:1
Interfaces: HDMI

230.00

15 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Luani kundër çdo armiku me shpejtësi të lartë. Shpejtësia e rifreskimit 144 Hz eliminon vonesën dhe turbullimin e lëvizjes për një lojë emocionuese me veprim jashtëzakonisht të qetë. Arrini fitoren. Rrotulloni, anoni dhe rregulloni monitorin tuaj derisa të gjithë armiqtë të jenë në pamje të përsosur. Ekrani juaj mund të lëvizet lirshëm në mënyrë që të gjeni rehati të plotë gjatë lojës.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MONITOR GAMING SAMSUNG ODYSSEY G3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *