MONITOR 40” SEIKI SM40UNP

Përshkrimi Specifik

Brand: Seiki
Model: SM40UNP
Panel Size: 40 inch
Resolution: 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
Refresh Rate: 60 Hz
Response Time: 8.5 ms
Brightness: 350 cd/m²
Contrast ratio: 5000:1
Interfaces: DP, HDMI, DVI, VGA
Color: Black

120.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Realizoni mundësitë tuaja të produktivitetit me teknologjinë e ekranit 4K. Teknologjia e panelit Super MVA ofron rezolucionin më të lartë 4K Ultra HD me ngjyrat e gjalla dhe këndet e shikimit 176 gradë të cilat e bëjnë këtë ekran të përsosur për aplikacione profesionale grafike dhe video. Ekrani Seiki Pro është thjesht i shkëlqyer.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MONITOR 40” SEIKI SM40UNP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *