LOGITECH K480 MULTI-DEVICE BLUETOOTH WIRELESS KEYBOARD

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Logitech
  • Color: Black, yellow
  • Connectivity technology: Wireless, Bluetooth
  • Series: ‎K480

45.00

19 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

K480 është një tastierë e rehatshme, kursen hapësirë dhe sjell shkrime më të mira në laptop, tablet ose telefon. Me qëndrueshmëri mbresëlënëse dhe jetëgjatësi të gjatë të baterisë, tastiera është projektuar mirë për të kryer shumë detyra. Është i hollë, i lehtë dhe i lehtë për t’u marrë kudo që të duhet. K480 me teknologjinë wireless Bluetooth® ju lejon të shkruani në laptop, telefon ose tablet, në mënyrë që të mund të kryeni punën kudo.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGITECH K480 MULTI-DEVICE BLUETOOTH WIRELESS KEYBOARD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *