LOGITECH K400 PLUS WIRELES KEYBOARD WITH TOUCHPAD

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Logitech
  • Color: Black
  • Connectivity technology: Wireless
  • Series: ‎K400 PLUS

50.00

18 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

K400 është një tastierë e lehtë për t’u përdorur, me një tastierë prekjeje të integruar, për të gjithë përdoruesit e Windows® dhe Android™. Pajisja me prekje e integruar mban shkrimin dhe navigimin tuaj të gjitha në një vend.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGITECH K400 PLUS WIRELES KEYBOARD WITH TOUCHPAD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *