LOGITECH BCC950 WEBCAM NEW

Përshkrimi Specifik

  • Max Resolution: Full HD 1080p video calling
  • Frequency Response: 220Hz – 20KHz
  • Technology: RightLight™ 2
  • Camera: Led

170.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Ekipet e vogla mund të organizojnë videokonferencat e tyre në çdo kohë, kudo. Sistemi gjithëpërfshirës i konferencave video BCC950, me kamerën e internetit me cilësi të lartë dhe me altoparlant me definicion të lartë, është ideal për dhoma të vogla ose ekipe prej 1-4 personash.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGITECH BCC950 WEBCAM NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *