LENOVO THINKPAD YOGA 370

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Lenovo
  • Product Line: ThinkPad
  • Model: Yoga 370
  • CPU: Intel Core i5-7300U (7th Gen) / 2.6 GHz
  • Ram: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Screen size: 13.3

270.00

12 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

ThinkPad Yoga 370 është një zgjedhje shumë e mirë për përdoruesit e laptopit që kanë nevojë të punojnë shpejt dhe lehtë. Lenovo ThinkPad Yoga 370 ka një tastierë të shkëlqyer dhe një performancë solide.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKPAD YOGA 370”

Your email address will not be published. Required fields are marked *