LENOVO THINKPAD X1 CARBON GEN 8

Përshkrimi Specifik

Brand: Lenovo
Product Line: ThinkPad
Model: X1 Carbon Gen 8
CPU: Intel Core i7-10610U (10th Gen) / 4.90 GHz
RAM: 16 GB
SSD: 512 GB
Diagonal Size : 14 inch

1,000.00

10 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Mundësuar nga Intel vPro®, laptopi ThinkPad X1 Carbon Gen 8 i çon detyrat në nivelin tjetër. Laptopi ka një dizajn revolucionar që shpërndan në mënyrë inteligjente ngarkesat e punës. Me përpunim të fuqishëm, ThinkPad X1 Carbon Gen 8 është i shpejtë pa marrë parasysh detyrën. Duke qenë se është i certifikuar për performancën celulare, ai jep fuqi dhe produktivitet afatgjatë kur jeni në lëvizje. Shijoni jetëgjatësinë e baterisë.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKPAD X1 CARBON GEN 8”

Your email address will not be published. Required fields are marked *