LENOVO THINKPAD T550

Pershkrimi Specifik

  • Brand: Lenovo
  • Product Line: ThinkPad
  • Model: T550
  • CPU: Intel Core i5-5300U / 2.30 GHz
  • Ram: 8 GB
  • SSD: 512 GB
  • Screen size: 15.5”

190.00

14 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

Ky laptop është ndërtuar për profesionistët e zakonshëm. Performancë premium, me pamje dhe performancë mahnitëse, procesori i gjeneratës së 5-të Intel Core ofron fuqi përpunuese që e çon laptopin tuaj në nivelin tjetër, në mënyrë që të mund të punoni më shpejt.

Additional information
Brand

Lenovo

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKPAD T550”

Your email address will not be published. Required fields are marked *