LENOVO THINKPAD T470

Përshkrimi Specifik

Brand: Lenovo
Product Line: ThinkPad
Model: T470
CPU: Intel Core i5-6300U (6th Gen)/2.5GHz
RAM: 8 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size: 14 inch

140.00

17 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

ThinkPad T470 ju jep performancë fantastike dhe përpunim të qetë me një sërë veçorish që rrisin produktivitetin që janë të lehta për t’u përdorur dhe menaxhuar. Duke kombinuar një bateri të brendshme me një bateri të jashtme të këmbyeshme, Power Bridge ofron fleksibilitet dhe jetëgjatësi të baterisë.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKPAD T470”

Your email address will not be published. Required fields are marked *