LENOVO THINKPAD T460S

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Lenovo
  • Product Line: ThinkPad
  • Model: T460s
  • CPU:  Intel(R) Core(TM) i5-6300U (6th Gen) / 2.40 GHz
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Screen size: 14”

130.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

I pasur me veçori dhe i lehtë, T460s vjen me fuqinë më të fundit të përpunimit, qëndrueshmërinë e testuar nga MILSPEC, audiovizuale të mahnitshme, menaxhim të lehtë dhe jetëgjatësi të baterisë.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKPAD T460S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *