LENOVO THINKPAD T14s

Përshkrimi Specifik

Brand: Lenovo
Product Line: ThinkPad
Model: T14s
CPU: Intel Core i5-1145G7 (11th Gen) / 4.40 GHz
RAM: 16 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size : 14 inch

500.00

14 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

ThinkPad T14s ofron fleksibilitet dhe veçori të sigurisë dhe menaxhimit që u duhen bizneseve moderne. Teknologjitë e avancuara të vërtetimit të përdoruesit dhe enkriptimit të të dhënave ndihmojnë në mbrojtjen e të dhënave të biznesit. Lexuesi i shenjave të gishtave ësht i integruar me butonin e energjisë

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKPAD T14s”

Your email address will not be published. Required fields are marked *