LENOVO THINKCENTRE M910S SFF

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Lenovo
  • Product Line: ThinkCentre
  • Model: M910s
  • CPU: Intel(R) Core(TM) i5-7500 (7th Gen) / 3.40 GHz
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Form: Sff

130.00

18 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Lenovo M910s SFF me një Intel i5, gjeneratë e 7të mund të përshtatet lehtësisht në zyrën tuaj. Lenovo M910s është efikas dhe me një procesor të fuqishëm.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKCENTRE M910S SFF”

Your email address will not be published. Required fields are marked *