LENOVO THINKCENTRE M710S SFF

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Lenovo
  • Product Line: ThinkCentre
  • Model: M710s
  • CPU: Intel(R) Core(TM) i3-6100U (6th Gen) / 3.70 GHz
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Form: Sff

90.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

I lehtë për t’u menaxhuar, ThinkCentre M710 SFF mund të përshtatet për të përmbushur nevojat tuaja kompjuterike. Me performancën më të fundit dhe teknologjinë e ruajtjes, ky PC është super i shpejtë, i përgjegjshëm dhe efikas.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKCENTRE M710S SFF”

Your email address will not be published. Required fields are marked *