KUFJE PLANTRONICS BLACKWIRE 3320 NEW

Përshkrimi Specifik

Marka: Plantronics
Modeli: BlackWire 3320
Ngjyra: e zezë
Lidhja me Pc/Mac/Phone: USB-A
Performanca: Audio me kualitet të lartë.

40.00

15 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Kufjet USB Poly Plantronics C3320 janë me qartësi dhe cilësi të shkëlqyer dhe të rehatshme për orët e gjata të përdorimit. Kufjet Poly janë të disponueshme në variantet e ngjyrës së zezë duke ofruar cilësi premium.

Additional information
Status

NEW

Color

Black

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KUFJE PLANTRONICS BLACKWIRE 3320 NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *