KARTË GRAFIKE RTX 3060Ti 8GB MSI VENTUS 2X 8G OCV1 LHR NEW

Përshkrimi Specifik

  • Model Name: GeForce RTX™ 3060 Ti VENTUS 2X 8G OCV1 LHR
  • Graphics Processing Unit: NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Ti
  • Memory: 8GB GDDR6
  • Output: DisplayPort x 3 (v1.4a) / HDMI™ x 1
  • Core Clocks: 1695 MHz

380.00

19 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

VENTUS sjell një dizajn të përqendruar te performanca që ruan gjërat thelbësore për të përmbushur çdo detyrë. GeForce RTX™ 3060 Ti ju lejon të luani lojërat më të fundit duke përdorur fuqinë e Ampere—arkitekturës RTX të gjeneratës së dytë të NVIDIA. Merrni performancë të jashtëzakonshme me multiprocesorët e rinj të transmetimit dhe memorien G6 me shpejtësi të lartë.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KARTË GRAFIKE RTX 3060Ti 8GB MSI VENTUS 2X 8G OCV1 LHR NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *