KARTË GRAFIKE RTX 3060 12GB MSI VENTUS 2X 12G OC NEW

Përshkrimi Specifik

  • Model Name: GeForce RTX™ 3060 VENTUS 2X 12G OC
  • Graphics Processing Unit: NVIDIA® GeForce RTX™ 3060
  • Memory: 12GB GDDR6
  • Output: DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI™ x 1
  • Core Clocks: Boost: 1807 MHz

380.00

15 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

GeForce RTX™ 3060 ju lejon të merrni lojërat më të fundit duke përdorur fuqinë e Ampere—arkitekturës RTX të gjeneratës së dytë të NVIDIA. Merrni performancë të jashtëzakonshme me bërthamat dhe bërthamat tensor të përmirësuar të gjurmimit të rrezeve, multiprocesorët e rinj të transmetimit dhe memorien G6 me shpejtësi të lartë.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KARTË GRAFIKE RTX 3060 12GB MSI VENTUS 2X 12G OC NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *