iMac 24” 2021

1,600.00

0 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

M1 iMac 24 inch është më i hollë, më i hijshëm dhe më i shpejtë se modeli i mëparshëm 21.5 inç, ai vjen me altoparlantë të përmirësuar dhe më shumë opsione ngjyrash, dhe çmimi është mjaft i arsyeshëm. Blue iMac 24″ nga Apple është një kompjuter me një dizajn ultra të hollë. Ekrani i gjerë 24″ përmban ndriçim të pasmë LED me mbështetje për ngjyra të gjalla dhe të sakta.