HP ZBOOK STUDIO X360 G5 4K TOUCHSCREEN

Përshkrimi Specifik

  • Brand: HP
  • Product Line: Zbook Studio X360 G5
  • CPU: Core i7-8750H(8th Gen) / 2.20 GHz up to 4.1 GHz
  • RAM: 32 GB
  • SSD: 512 GB
  • Screen size: 15.5”
  • Touchscreen
  • Graphics Card: Nvidia Quadro P1000

950.00

16 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Profesionistët që kërkojnë një laptop pune me performancë të shkëlqyer për të punuar skedarë të mëdhenj dhe për të përdorur aplikacione të shumta shpejt dhe me përgjegjshmëri, duhet të zgjedhin HP Zbook Studio X360 G5, ideal për profesionistët, me sistem fantastik dhe performancë grafike të lartë.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ZBOOK STUDIO X360 G5 4K TOUCHSCREEN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *