HP ZBOOK FURY 17 G7 WORKSTATION

Përshkrimi Specifik

Brand: HP
Product Line: ZBOOK
Model: FURY 17 G7
CPU: Intel Xeon W-10885M / 2.4 GHz up to 5.3 GHz
RAM: 128 GB
SSD: 1 TB
Diagonal Size: 17.3 inch
Graphic Card: Nvidia Quadro RTX 5000

1,800.00

14 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

HP ZBook Fury 17 G7 4K Ultra HD me performancë fantastike, 17″ i hollë dhe i fuqishëm paketon fuqinë e ZBook-ut në një dizajn më të vogël. Krijoni, modifikoni, vizualizoni grupe të dhënash komplekse në terren. Performanca e pabesueshme nuk ka qenë kurrë kaq e lëvizshme.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ZBOOK FURY 17 G7 WORKSTATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *