HP ZBOOK 15 G6 WORKSTATION

Përshkrimi Specifik

Brand: HP
Product Line: Zbook
Model: 15 G6
CPU: Intel(R) Core(TM) i7-9850H (9th Gen) / 2.60 Ghz
RAM: 32 GB
SSD: 512 GB
Diagonal Size: 15.6 inch
GPU: nVidia T2000

680.00

12 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

E përkryer për inxhinierinë, grafik dizajn dhe arkitekturë, laptopi më i njohur Hp Zbook ofron performancë fantastike për një spektër të gjerë aplikacionesh. Laptopi mund të aksesojë shpejt skedarët tek programet e përdorura dhe të ndihmojë për të siguruar kryerjen efikase të punimeve në programe të ndryshme.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ZBOOK 15 G6 WORKSTATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *