HP ZBook 15 G5 Workstation

Pershkrimi Specifik

  • Brand: HP
  • Model: Zbook 15 G5
  • CPU: Intel Core i7-9750H (9th Gen) / 2.60 GHz
  • Ram: 16 GB
  • SSD: 512 GB
  • Graphics Card: Nvidia P1000
  • Screen size: 15.5″

700.00

16 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

Një ndër laptopët më të mirë për punime inxhinierike dhe dizajni. Super i fuqishëm, HP Zbook 15 G5 është një laptop i shkëlqyer 15.5 inç perfekt për të qenë produktivë. Ideale për profesionistët, me sistem fantastik dhe performancë grafike te lartë.

 

Additional information
Brand

HP

Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ZBook 15 G5 Workstation”

Your email address will not be published. Required fields are marked *