HP PROBOOK X360 440 G1 TOUCHSCREEN

Përshkrimi Specifik

Brand: HP
Product Line: ProBook
Model: x360 440 G1
CPU: Intel(R) Core(TM) i5-8350U (8th Gen)
RAM: 8 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size: 14 inch
Touchscreen

250.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

I gjithanshëm dhe i përshtatshëm për përdorim të përditshëm HP ProBook x360 440 G1 është një laptop 14 inç që HP ka projektuar duke pasur parasysh profesionistët dhe bizneset. X360 440 G1 është një laptop i gjithanshëm falë dizajnit të konvertueshëm dhe jetëgjatësisë të baterisë.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP PROBOOK X360 440 G1 TOUCHSCREEN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *