HP PRO 290 G9 NEW

Përshkrimi Specifik

  • Brand: HP
  • Product Line: Pro
  • CPU: Core i5-12500 (12th Gen )
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Form: Tower
  • OS: Windows 11 Pro

650.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Menaxhoni me lehtësi biznesin tuaj me kompjuterin nga HP me një procesor Intel® me memorie të fuqishme. Merrni kombinimin e jashtëzakonshëm të performancës, lidhjes dhe shpejtësisë me një procesor Intel® Core™ të gjeneratës së 12-të që ju lejon të nisni, krijoni dhe lidheni shpejt dhe me besueshmëri.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP PRO 290 G9 NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *