HP ELITEDISPLAY E273Q

Përshkrimi Specifik

Brand: HP
Model: EliteDisplay E273Q
Panel Size: 27 inch
Resolution: 2560 x 1440 px
Refresh Rate: 60 Hz
Response Time: 5 ms
Brightness: 350 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1
Interfaces: DP, DVI-D, VGA

130.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Një pamje e gjithë punës suaj. Sillni më shumë nga të dhënat tuaja në ekran në të njëjtën kohë në një ekran masiv diagonal 27″ me Quad HD. HP ofron një grup të këndshëm cilësimesh për të personalizuar ngjyrën, kontrastin, ndriçimin, fuqinë dhe më shumë specifika të monitorit.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ELITEDISPLAY E273Q”

Your email address will not be published. Required fields are marked *