HP ELITEDESK 800 G3 SFF

Përshkrimi Specifik

  • Brand: HP
  • Product Line: EliteDesk
  • Model: 800 G3
  • CPU: Intel(R) Core(TM) i5-6500 (6th Gen) / 3.20 GHz
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Form: Sff

120.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Ky kompjuter, me një procesor të fuqishëm Intel Core i5-6th Gen, 8 GB RAM, ofron performancë dhe besueshmëri për përdorim profesional. Performanca e fortë, siguria e shkëlqyer, menaxhimi i lehtë dhe dizajni që kursen hapësirë ju ndihmon të qëndroni produktivë.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ELITEDESK 800 G3 SFF”

Your email address will not be published. Required fields are marked *