HP ELITEDESK 800 G2 SFF

Përshkrimi Specifik

  • Brand: HP
  • Product Line: EliteDesk
  • Model: 800 G2
  • CPU: Intel(R) Core(TM) i5-6500 (6th Gen) / 3.20 GHz
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Form: Sff

100.00

10 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

HP Elitedesk 800 G2 SFF me një Intel i5 Quad Core, mund ta përshtasni lehtësisht në pikat më të ngushta. HP EliteDesk 800 G2 është më efikas dhe më i fuqishëm.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ELITEDESK 800 G2 SFF”

Your email address will not be published. Required fields are marked *