HP ELITEBOOK 850 G7

Përshkrimi Specifik

Brand: HP
Product Line: EliteBook
Model: 850 G7
CPU: Intel(R) Core(TM) i5-10310U (10th Gen) / 1.7 GHz up to 4.4 GHz
RAM: 8 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size: 15.6 inch

550.00

19 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

HP EliteBook 850 G7 ka një rezolucion Full HD, shkëlqim maksimal relativisht të lartë dhe raport të mirë kontrasti. HP 850 G7 është i përsosur për profesionistët e biznesit, duke qenë tepër i lehtë është i përsosur për ta marrë kudo me vete

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ELITEBOOK 850 G7”

Your email address will not be published. Required fields are marked *