HP ELITEBOOK 850 G5

Përshkrimi Specifik

Brand: HP
Product Line: EliteBook
Model: 850 G5
CPU: Intel(R) Core(TM) i5-8350U (8th Gen) / 1.70 GHz
RAM: 8 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size: 15.6 Inch

320.00

17 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

I projektuar për profesionistët, laptopi 15,6 inch EliteBook 850 G5 nga HP është i sigurt, i menaxhueshëm dhe ofron mjete të fuqishme bashkëpunimi, duke i lejuar përdoruesit të jenë produktivë nëse janë në zyrë ose në lëvizje.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ELITEBOOK 850 G5”

Your email address will not be published. Required fields are marked *