HP ELITEBOOK 840 G7

Përshkrimi Specifik

Brand: HP
Product Line: Elitebook 840 G7
CPU: Intel(R) Core(TM) i7-10610U (10th Gen) / 4.7 GHz
RAM: 32 GB
SSD: 512 GB
Screen size: 14″

550.00

20 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

HP EliteBook 840 G7 është një laptop i fortë, i sigurt dhe i lehtë, i ndërtuar në mënyrë të shkëlqyer mund të përballuar detyrat e rëndësishme. Laptopi është projektuar për shpejtësi , integrim dhe efektivitet.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ELITEBOOK 840 G7”

Your email address will not be published. Required fields are marked *