HP 250 G10 NEW

Përshkrimi Specifik

  • Brand: HP
  • Product Line: 250 G10
  • CPU: Core i5-1335U (13th Gen)
  • RAM: 16 GB
  • SSD: 512 GB
  • Screen size: 15”
  • OS: Windows 11 Pro

750.00

18 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

HP 250 G10 vjen me një procesor të fuqishëm Intel®, memorie të shpejtë dhe hapësirë ruajtëse. Merrni kombinimin e përsosur të fuqisë, performancës së shpejtë dhe vlerës me një procesor Intel® Core™ të gjeneratës së 13-të për të punuar me shumë detyra pa problem dhe me besueshmëri.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP 250 G10 NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *